Ajdo Pharma to firma wrażliwa na potrzeby ludzi i zwierząt

O Firmie

O firmie Ajdo Parma

Początek 2016 r.

Nasza historia zaczęła się w 2016 roku wówczas powstaje nasza firma pod nazwą Ajdo Pharma. Założycielami firmy były osoby , które posiadały duże doświadczenie w branży farmaceutycznej zdobyte w trakcie wieloletniej pracy w firmach produkujących i sprzedających leki i suplementy diety. To doświadczenie pozwoliło nam w sposób profesjonalny rozwijać naszą firmę. 

W latach 2016 – 2020 głównym kierunkiem który obraliśmy była produkcja i sprzedaż suplementów diety przeznaczonych do stosowania u ludzi. Naszym celem było wychodzenie na przeciw potrzebom klientów poprzez dostarczanie im produktów najwyższej jakości w przystępnych cenach. Ten cel  udawało nam sie realizować poprzez współprace z podwykonawcami kontraktowymi , którzy gwarantowali wysokie standardy i jakość produkcji. 

Nadszedł jednak rok 2019 gdzie ogłoszono pandemię i nastąpił kryzys związany z produkcją i dystrybucją wszystkich suplementów i leków na rynku polskim , który dotknął również naszą firmę . 

Wówczas podjęliśmy decyzję o przebranżowieniu naszej firmy oraz jej dokapitalizowaniu. 

stare logo

Dzień dzisiejszy

ajdo pharma logo

W lutym 2020 roku nasza firma przekształca się w Ajdo Pharma sp. z o.o. i nawiązuje współpracę ze znaczącą czeską firmą UNIVIT produkującą leki i produkty weterynaryjne na całą Europę .

Podpisujemy umowę i stajemy się wyłącznym dystrybutorem produktów UNIVIT na Polskę . W tym samym okresie nawiązujemy współpracę z polskimi producentami wyrobów przeznaczonych dla zwierząt i wprowadzamy je do dystrybucji naszej firmy .

Produkty te sprzedajemy pod marką MojaMarkaVet . W latach 2020-2022 wypracowaliśmy sobie swój własny rynek odbiorców reprezentowany przez Lekarzy Weterynarii i prowadzone przez nich gabinety, przychodnie, lecznice i kliniki dla zwierząt. 

W 2022 roku rozszerzamy naszą ofertę o kolejną czeską markę TraumapetAg , której właścicielem jest firma NanoComplex

W ramach naszej współpracy z firmą UNIVIT  nasze portfolio uzupełniliśmy o produkty firmy  wysokiej jakości przeznaczone dla koni  a które sprzedawane są przez nasz Sklep Ajdo Pharma. 

 

 

Podstawowe wartości i cele

AJDO Pharma jest dystrybutorem polskich i zagranicznych produktów weterynaryjnych. Naszym nadrzędnym celem jest wychodzenie na przeciw potrzebom klientów poprzez dostarczanie im produktów najwyższej jakości w przystępnych cenach.

Współpracujemy tylko z najlepszymi laboratoriami i zakładami produkcyjnymi, które gwarantują produkty najwyższej jakości wytwarzane w nowoczesnych zakładach, najwyższych standardach i wykorzystujących nowoczesne technologie.

Nasi partnerzy