BIOPLEX

bioplex
Formuła BIOPLEX to doskonałe źródło minerałów organicznego pochodzenia

Udostępnij post

moje konto

Formuła BIOPLEX to doskonałe źródło minerałów

Biopleks oferuje szereg minerałów śladowych, które zapewniają odżywianie mineralne w formie jak najbardziej zbliżonej do natury.

Minerały Bioplex to minerały śladowe, które są związane z aminokwasami i szeregiem peptydów. Są łatwo przyswajalne i szybko metabolizowane, co optymalizuje wydajność zwierząt. Minerały śladowe Bioplex (cynk, mangan, miedź, żelazo i kobalt*) są kofaktorami w enzymach krytycznych dla systemu obronnego zwierzęcia, wzrostu i reprodukcji.

Śladowe odżywianie minerałami jest kluczem do utrzymania zdrowia i jakości produktów żywnościowych pochodzenia zwierzęcego. Program Alltech Q+ (Quality Plus), program kontroli jakości minerałów unikalny dla minerałów śladowych Bioplex, gwarantuje jakość, bezpieczeństwo i wydajność w każdej partii. Alltech Q+ wyznacza standardy branżowe, umożliwiając Alltech oferowanie globalnej gwarancji jakości klientom stosującym minerały śladowe Bioplex w ponad 85 krajach na całym świecie.

Bioplex jest częścią programu Alltech® Mineral Management, który pokazuje, że nowoczesne zarządzanie odżywianiem mineralnym można osiągnąć poprzez włączenie minerałów śladowych w postaci Bioplex i Sel-Plex® przy zachowaniu wydajności. Ta innowacja jest określana jako Total Replacement Technology™ (TRT).

Biopleks:

  • Oferuje wyższą biodostępność niż minerały nieorganiczne.
  • Zmniejsza obawy o negatywne interakcje minerałów.
  • Wspomaga retencję minerałów i rezerwy tkankowe.
  • Wzmacnia stan mineralny, co prowadzi do optymalnego ogólnego stanu zdrowia, stanu odpornościowego i funkcji rozrodczych zwierzęcia.
  • Jest łatwo przyswajalny, przechowywany i wykorzystywany przez zwierzę.
  • Jest poparta ponad 21-letnimi badaniami

Nasze produkty z formułą BIOPLEX

Zapisz się na nasz Newsletter

Otrzymuj aktualności i poszerzaj swoją wiedzę

Odkryj więcej

mycosorb
Wszystkie Kategorie

MycoSorb

Zmniejszanie przyswajania mikotoksyn w organizmie konia

bioplex
Wszystkie Kategorie

BIOPLEX

Formuła BIOPLEX to doskonałe źródło minerałów organicznego pochodzenia

Nasze Produkty z SEL-PLEX